SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

Skip to Content

Teruar

Edirne, Türkiye

Tınlı kumlu yer yer kil tabakaları içeren, zeminde bol çakıl taşı, 2-3 mt derinlikten itibaren kızıl toprak. Karasal iklim, kışları soğuk ve yağışlı, yazları sıcak ve kurak. Yazın 18-20 C bulan gece/gündüz sıcaklık farkları ve gün boyu esen kuzey rüzgarları bağların serinlemesini sağlıyor. Bağlar Doğuya bakan yamaçlarda kurulu. Karadeniz 110 km, Marmara denizi 110 km, Ege denizi 120 km

Bölgenin Özellikleri

0
Ortalama yıllık sıcaklık
0
Güneşli Günler
0
Rakım

Toprak

Bağlardan kadehe kadar uzanan süreçte modern olanakların getirdiği avantajları geleneksel yöntemlerle birlikte kullanıyor, iyi ile daha iyi arasındaki farkı yaratan küçük detaylara önem veriyoruz.

3Y4A0011

Üzüm Çeşitleri

En kaliteli meyveyi korumak için geleneksel el hasadı uyguluyoruz. Toprağın kalitesi ve bölgenin hava koşulları son derece kaliteli üzümlerin yetiştirilmesine olanak sağlıyor.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliği bir varış noktası olarak değil bir yön olarak düşünüyoruz; Günümüzde şarap üreten bir şirket için hem eko-sisteme duyarlı hem de uzun vadede çevre kalitesine katkıda bulunmaya özen gösteren oenolojik uygulamalar yoluyla geniş ölçüde iddialı bir şekilde tanımlanması gereken bir görev ve – daha fazlası genel olarak – sosyal açıdan sorumlu faaliyetler; her bölgede, kırsalda, geleneklerde, kültürde üretimin korunması.

İklim verilerini toplamak için on hava istasyonu kurulması
Yeşili korumak için ekolojik dizaynlar ve seçilmiş alanlarda periyodik testler
Organik yöntemlerin tüm haşere kontrol sistemine uygulanması
Alanın kırsal kökenleri ile ilgili olarak mevcut yapıların yeniden inşası
Tüm bölgelerde toprak yönetiminin test edilmesi
Çevreyi korumak
to-topto-top